|

Top 10

  1. House of Gucci
  2. Dune
  3. Nędzarz i Madame
  4. No Time to Die
  5. Furioza
  6. Frozen
  7. PitBull
  8. Tinker Bell and the Se...
KEI

Ghost in the Shell


Directed by: Rupert Sanders

Cinema program "Ghost in the Shell" in Łódź

No showtimes for movie "Ghost in the Shell" for today
Choose other date from the calendar above.

Movie poster Ghost in the Shell
Original title: Ghost in the Shell
Runtime: 120 min.
Production: USA , 2017
Category: crime / action / drama
Release Date: 31 March 2017
Distribution: UIP

Directed by: Rupert Sanders
Cast: Scarlett Johansson, Michael Pitt, Pilou Asbaek

The film is based on the cult of the same title. Major for special tasks, the only such in the world cyborg hybrid of human and robot (Scarlett Johansson), is the head of an elite unit Section 9, specializing in the fight against the most dangerous criminals. Section 9 awaits the biggest challenge in the history of the unit. State before the enemy, whose sole purpose is to erase the progress of technology Virtual Robotic Hank's.
Average rate: 6.0
rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0 rating 6.0
28 votes. | Rate movie
IMDb© rate: Ghost in the Shell on IMDb

Movie trailer: Ghost in the Shell

Your comments

miłośnik kina 18. April 2017, 19:41

Bardzo dobry film, przejmujący skłaniący do refleksji. Nie chciałem iść bo nie przepadam za futurystyczną estetyką japońską. Scenariusz perfekcyjny, ktoś może nie lubić cyborgów ani kina sf, ale scenariusz robi wrażenie dopracowany skalujący napięcie, bez głupawych potknięć. Na medal. Graktorska to kwestia gustu, ktos lubi Bergmana (podaję nazwisko reżysera bo to reżyser ma największy wpływ na to jak graja aktorzy), a kogos kręci ranczo wołkowyja. Dla mnie bardzo dobra gra wszystkich. Wyważona subtelna stonowana. Muzyka to perełka. Polecam nawt jak ktos nie lubi anime. Zasłużone 10.

Paweł 16. April 2017, 20:31

Nie podobało mi się. Może dlatego, że znałem anime. W tym filmie fabuła opiera się na zlepku wątków z pełnoekranowego anime oraz obu seriali; dodatkowo strasznie płytki ten misz-masz im wyszedł. Również same kalki pojedynczych scen z anime, oraz drętwa gra aktorska głównej bohaterki mnie nie porywa. Nie rozumiem zachwytów nad Scarlett Johansson, jak dla mnie aktorsko to jest ona żeńskim odpowiednikiem Nicholasa Cage'a - ten sam zestaw mimiki w każdym filmie z jej/jego udziałem. Może jeszcze jakby umieścili w filmie Tachikomy/Fuchikomy/Logikomy (whatever, you name it :) ) to bym zmienił zdanie, bo te maszynki były/są urocze :) . A tak, to tym filmem co najwyżej zachwycą się osoby, które GITSa wcześniej na oczy nie widziały. Daję 1/10.

Wamdue Project 14. April 2017, 20:20

Ciekawa bajka, z widowiskową oprawą wizualną, o tym jak w Japonii niedalekiej przyszłości dobro pokonało zło i zatriumfowało prawo i sprawiedliwość... Zło uosabia ponadnarodowa, totalitarna korporacja HANKA Robotics, która zmienia ludzi w cyberniewolników i jej prezes Cutter, reprezentujący zapewne obcy, niejapoński kapitał. Jednak dzięki ofiarnej i walecznej postawie funkcjonariuszy Sekcji 9 oraz patriotycznie nastawionych wysokich japońskich urzędników: Szefa Sekcji 9 (przypomina naszego A.Maciarewicza) oraz Premiera, cyberagenci HANKA oraz ich prezes Cutter, mimo że próbują pozabijać bohaterów, ostatecznie spotykają los na jaki zasługują. Warto zauważyć że mordująca setki ludzi do swoich chorych eksperymentów (i wyrzucająca ich zwłoki jak poaborcyjne szczątki na śmietnik...) korporacja HANKA w swoim logo ma głupawe masońskie cyrkle zamiast litery "A", podobnie jak w realnym świecie korporacje koreańskich partaczy próbujące swoim szajsem zalewać niektóre rynki i podbierać klientów znakomitym japońskim producentom. Przypadek, czy celowy zabieg twórców filmu i aluzja do atakowanego przez obrońców życia w Azji: Samsung Biomedical? Podsumowując film oceniam jako: ciekawy!

Jovanna 12. April 2017, 14:10

Dla mnie tragedia.I ta cierpiąca mina Scarlett...

klaudia 8. April 2017, 14:53

jest ciekawy i wizualnie dla oka też daje radochę więc warto

Robak 5. April 2017, 21:52

Jak ten film to tylko kino. Naprawde warto mimo ze nie jestem fanka gatunku.Sensowna fabula.Swietne efekty specjalne nie przesadzone.Piekna Scarlet i...pewnie bedzie kolejna cześć;-) polecam

pitfor 4. April 2017, 15:31

Film ma swój klimat - byłem mile zaskoczony bo spodziewałem się łupanki :)

Anonimowy Kinoman 2. April 2017, 22:36

Warto obejrzeć choćby po to aby zobaczyć jedną z ekranizacji książki, książki miedzy wielu na których wzorowali się bracia Wachowscy w filmie Matrix

Bociek 2. April 2017, 19:19

Fajny film, ciekawa mądra historia jak i dużo efektownej akcji, wspaniałe efekty specjalne - wizja azjatyckiego miasta przyszłości powalająca wizualnie. Warto się wybrać do kina.

2137 1. April 2017, 9:49

Film jest oparty na kultowym japońskim filmie animowanym, nie na grze

m 31. March 2017, 11:12

Anime nie gra.

milejdi89 30. March 2017, 23:35

jest super, mam mokro

Add new comment Ghost in the Shell

Your opinion about the movie:

Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

3 December
26 November
19 November

Coming soon

10 December
17 December
22 December
24 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2021 Repertuary.pl