Lang pl
|

Top 10

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Dywizjon 303
  3. First Man
  4. Venom
  5. Serce nie sługa
  6. 7 uczuć
  7. Planeta singli 2
  8. Zimna wojna
  9. Kler
  10. Mr. Turner
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Łódź by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu: Piszę do... 28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu: Piszę do ciebie kochanie Morning Afternoon Evening
Kinematograf 14:00 15:15
7 uczuć 7 uczuć
Cinema City Manufaktura 2d 17:00 ticket 19:30 ticket 22:00 ticket
Helios Sukcesja 20:50 ticket
Silver Screen 13:50 18:40 ticket 20:30 ticket
Alpha Alpha
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:30 12:40 14:50 17:40 ticket
Helios Sukcesja dub 12:00 16:30 18:45 ticket
Silver Screen dub 10:20 14:45
Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody
Cinema City Manufaktura 2d 10:30 13:15 16:00 17:15 ticket 18:45 ticket 20:00 ticket 21:30 ticket
Helios Sukcesja 11:15 14:10 17:10 ticket 21:15 ticket
Silver Screen 11:50 14:40 17:30 ticket 20:20 ticket 21:00 ticket
Dni przemiany Dni przemiany
Kinematograf 12:15
Dywizjon 303 Dywizjon 303 Morning Afternoon Evening
Helios Sukcesja 13:00
The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:30 13:40 15:50 18:00 ticket
Helios Sukcesja dub 9:15 9:40 11:30 13:45 16:00 18:15 ticket
Silver Screen dub 10:00 13:45 16:00 18:15 ticket
The Girl in the Spider's Web The Girl in the Spider's Web
Cinema City Manufaktura 2d 22:15 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Cinema City Manufaktura 3d dub 10:00 4dx 12:45 4dx 15:30 4dx 18:15 4dx ticket
Cinema City Manufaktura 2d 12:00 17:30 ticket 20:15 ticket 21:00 4dx ticket
Cinema City Manufaktura 2d dub 14:45
Helios Sukcesja dub 10:15 15:45 18:30 ticket 19:30 ticket
Helios Sukcesja 3d dub 11:00 14:00
Helios Sukcesja 13:00 17:00 ticket 20:00 ticket
IMAX 3d dub 11:00 13:45 16:30
IMAX 3d 19:15 ticket 22:00 ticket
Silver Screen dub 10:00 17:10 ticket 18:30 ticket
Silver Screen 3d dub 11:30 14:20
Silver Screen 12:50 15:40 20:00 ticket
The Old Man & the Gun The Old Man & the Gun
Cinema City Manufaktura 2d 10:30 15:40 19:50 ticket 22:10 ticket
Hotel Transylvania 3 Hotel Transylvania 3 Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40 ticket
Silver Screen dub 13:05 16:25
Wheely Wheely
Helios Sukcesja dub 10:00 14:20 17:20 ticket
Silver Screen dub 12:40 15:20
Kler Kler
Cinema City Manufaktura 2d 11:15 12:30 14:00 15:15 16:45 18:00 ticket 19:30 ticket 20:45 ticket
Helios Sukcesja 14:30 20:10 ticket
Silver Screen 11:40 14:30 17:20 ticket 20:10 ticket
Cinderella 3D Cinderella 3D
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:00
Markiza de Pompadour, królewska faworyta Markiza de Pompadour, królewska faworyta
Kino Łódzkiego Domu Kultury 17:30
Smallfoot Smallfoot Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:10 12:20
Miłość bezwarunkowa Miłość bezwarunkowa
Kinematograf 11:30
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia Multikino VR: Ekstremalne przeżycia
Silver Screen 19:00 ticket
Multikino VR: Miasta świata Multikino VR: Miasta świata
Silver Screen 18:00 ticket 19:40 ticket
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Silver Screen 18:30 ticket 20:10 ticket
Multikino VR: The best of VR Multikino VR: The best of VR Morning Afternoon Evening
Silver Screen 17:20 ticket 20:40 ticket
Multikino VR: Thrillery Multikino VR: Thrillery
Silver Screen 21:20 ticket
Młynarski: Piosenka finałowa Młynarski: Piosenka finałowa
Kinematograf 16:00
First Man First Man
Silver Screen 21:15 ticket
Planeta singli 2 Planeta singli 2
Cinema City Manufaktura 2d 10:00 11:00 11:45 12:30 13:30 14:15 15:00 16:00 16:45 17:30 ticket 18:30 ticket 19:15 ticket 20:00 ticket 21:00 ticket 21:45 ticket 22:30 ticket
Helios Sukcesja 10:00 10:20 12:10 12:40 14:45 15:15 16:15 18:00 ticket 19:00 ticket 20:40 ticket 21:00 ticket 21:45 ticket
Silver Screen 10:15 11:15 12:50 13:50 15:25 16:25 18:00 ticket 19:00 ticket 20:40 ticket 21:35 ticket
Serce nie sługa Serce nie sługa Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d 13:30
Suspiria Suspiria
Cinema City Manufaktura 2d 21:50 ticket
Silver Screen 21:20 ticket
Tu się żyje Tu się żyje
Kinematograf 9:15
Venom Venom
Cinema City Manufaktura 2d dub 13:00
Cinema City Manufaktura 2d 20:45 ticket
Silver Screen 11:20
W imię prawdy W imię prawdy
Kino Łódzkiego Domu Kultury 15:30
Widows Widows Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d 10:50 14:30 17:10 ticket 19:50 ticket 22:30 ticket
Helios Sukcesja 11:45 17:40 ticket 20:30 ticket
Silver Screen 17:00 ticket 19:45 ticket
The Guilty Den skyldige
Cinema City Manufaktura 2d 11:00 15:20 20:10 ticket
Wokalne Brylanty i Diamenty Wokalne Brylanty i Diamenty
Kino Łódzkiego Domu Kultury 13:00
Żalanasz Żalanasz
Kinematograf 10:30
Zimna wojna Zimna wojna
Silver Screen 11:00
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Cinemas

Premieres

16 November
9 November
2 November

Coming soon

23 November
29 November
30 November
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl