lodz.repertuary.pl
Film

Niedobrani

Long Shot
Reżyseria: Jonathan Levine

Repertuar filmu "Niedobrani" w Łodzi

Brak repertuaru dla filmu "Niedobrani" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Niedobrani
Tytuł oryginalny: Long Shot
Czas trwania: 123 min.
Produkcja: USA , 2019
Gatunek: komedia / romans
Premiera: 10 maja 2019
Dystrybutor filmu: Monolith

Reżyseria: Jonathan Levine
Obsada: Charlize Theron, Seth Rogen, Alexander Skarsgard

Piękna laureatka Oscara CHARLIZE THERON i niepoprawnie zabawny SETH ROGEN w komedii o tym, że czasem najbardziej zgrane są niedobrane pary.

Fred nie jest typem amanta. Potargana broda, kilka zbędnych kilogramów i ciuchy z liceum nie czynią go ikoną stylu. Niewyparzony język i specyficzne poczucie humoru utrudniają zawrotną karierę. Charlotte jest jego zupełnym przeciwieństwem. Piękna, ambitna i powściągliwa, przebojem zdobywa polityczne szczyty i mogłaby mieć każdego mężczyznę, gdyby tylko znalazła czas na życie prywatne.
Gdy Fred Flarsky spotyka po latach swoją dawną nianię Charlotte Field, w której kochał się skrycie jako nastolatek, on jest bezrobotnym dziennikarzem, a ona amerykańską Sekretarz Stanu. Wydaje się, że nie ma na świecie bardziej niedobranej pary. A jednak coś iskrzy.
I to na tyle intensywnie, że Charlotte wbrew protestom doradców, zatrudnia Freda jako autora swych przemówień. Facet ma dobre pióro, jeszcze lepsze serce, ale w wielkim świecie porusza się jak słoń w składzie porcelany. Ona zaś właśnie ogłasza swą kandydaturę na stanowisko prezydenta. Konkurenci już zacierają ręce, bo Fred z pewnością zaprzepaści jej karierę.
Chyba, że świat zobaczy w nim to, co dostrzegła ona…


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 5 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Niedobrani on IMDb

Trailer filmu: Niedobrani

Wasze opinie

Odys1 16. maja 2019, 6:36

Pastisz komedii romantycznej. Wątek komediowy polega na tym, że główny bohater jest dość obrzydliwym głupkiem, który rzekomo ma być mądrym dziennikarzem piszącym przemówienia dla pani Sekretarz Stanu USA. Wątek romantyczny, to "autentyczne" uczucie, które ich łączy, ale wobec wszelkich różnic, ten pomysł jest - chyba w sposób niezamierzony - idiotyczny. Jest kilka zabawnych scen, ale generalnie żenada.

Dodaj nowy komentarz Niedobrani

Twoja opinia o filmie: