Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Dywizjon 303
  3. Pierwszy człowiek
  4. Venom
  5. Serce nie sługa
  6. 7 uczuć
  7. Planeta singli 2
  8. Kler
  9. Zimna wojna
  10. Pan Turner
KEI

Repertuar kin wg godzin

Repertuar kin w Łodzi ułożony wg godziny projekcji

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

9:15 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
Kinematograf Tu się żyje

9:40 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub

10:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kopciuszek. Historia prawdziwa 2d dub
Cinema City Manufaktura Hotel transylwania 3 2d dub
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 4dx
Helios Sukcesja Klakson i spółka dub
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub

10:10 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Mała stopa 2d dub

10:15 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub
Silver Screen Planeta singli 2

10:20 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Alfa dub

10:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Alfa 2d dub
Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d
Cinema City Manufaktura Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub
Cinema City Manufaktura Gentleman z rewolwerem 2d
Kinematograf Żalanasz

10:50 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Wdowy 2d

11:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Cinema City Manufaktura Winni 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub
IMAX Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub
Silver Screen Zimna wojna

11:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Helios Sukcesja Bohemian Rhapsody
Silver Screen Planeta singli 2

11:20 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Venom

11:30 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
Kinematograf Miłość bezwarunkowa
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub

11:40 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Kler

11:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Helios Sukcesja Wdowy

11:50 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Bohemian Rhapsody

12:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d
Helios Sukcesja Alfa dub

12:10 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Hotel transylwania 3 2d dub
Helios Sukcesja Planeta singli 2

12:15 wtorek, 20 listopada

Kinematograf Dni przemiany

12:20 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Mała stopa 2d dub

12:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d

12:40 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Alfa 2d dub
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Klakson i spółka dub

12:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 4dx

12:50 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Planeta singli 2
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

13:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Venom 2d dub
Helios Sukcesja Dywizjon 303
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Kino Łódzkiego Domu Kultury Wokalne Brylanty i Diamenty

13:05 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Hotel transylwania 3 dub

13:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d

13:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Serce nie sługa 2d
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d

13:40 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub

13:45 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
IMAX Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub
Silver Screen Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub

13:50 wtorek, 20 listopada

Silver Screen 7 uczuć
Silver Screen Planeta singli 2

14:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub
Kinematograf 28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu: Piszę do...

14:10 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Bohemian Rhapsody

14:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d

14:20 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Hotel transylwania 3 2d dub
Helios Sukcesja Klakson i spółka dub
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub

14:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Wdowy 2d
Helios Sukcesja Kler
Silver Screen Kler

14:40 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Bohemian Rhapsody

14:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d dub
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Alfa dub

14:50 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Alfa 2d dub

15:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d

15:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Kinematograf 28. Festiwal Mediów Człowiek w Zagrożeniu: Piszę do...

15:20 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Winni 2d
Silver Screen Klakson i spółka dub

15:25 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Planeta singli 2

15:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 4dx
Kino Łódzkiego Domu Kultury W imię prawdy

15:40 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Gentleman z rewolwerem 2d
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

15:45 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub

15:50 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub

16:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
Kinematograf Młynarski: Piosenka finałowa
Silver Screen Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub

16:15 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Planeta singli 2

16:25 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Hotel transylwania 3 dub
Silver Screen Planeta singli 2

16:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Hotel transylwania 3 2d dub
Helios Sukcesja Alfa dub
IMAX Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub

16:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d

17:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura 7 uczuć 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Silver Screen Wdowy

17:10 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Wdowy 2d
Helios Sukcesja Bohemian Rhapsody
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub

17:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d

17:20 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Klakson i spółka dub
Silver Screen Multikino VR: The best of VR
Silver Screen Kler

17:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d
Kino Łódzkiego Domu Kultury Markiza de Pompadour, królewska faworyta
Silver Screen Bohemian Rhapsody

17:40 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Alfa 2d dub
Helios Sukcesja Wdowy

18:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Cinema City Manufaktura Dziadek do orzechów i cztery królestwa 2d dub
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Multikino VR: Miasta świata
Silver Screen Planeta singli 2

18:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d dub 4dx
Helios Sukcesja Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub
Silver Screen Dziadek do orzechów i cztery królestwa dub

18:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub
Silver Screen Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub

18:40 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Hotel transylwania 3 2d dub
Silver Screen 7 uczuć

18:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d
Helios Sukcesja Alfa dub

19:00 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Multikino VR: Ekstremalne przeżycia
Silver Screen Planeta singli 2

19:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
IMAX Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d

19:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Cinema City Manufaktura 7 uczuć 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda dub

19:40 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Multikino VR: Miasta świata

19:45 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Wdowy

19:50 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Gentleman z rewolwerem 2d
Cinema City Manufaktura Wdowy 2d

20:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d
Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Helios Sukcesja Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
Silver Screen Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

20:10 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Winni 2d
Helios Sukcesja Kler
Silver Screen Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Silver Screen Kler

20:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d

20:20 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Bohemian Rhapsody

20:30 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Wdowy
Silver Screen 7 uczuć

20:40 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Multikino VR: The best of VR
Silver Screen Planeta singli 2

20:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Kler 2d
Cinema City Manufaktura Venom 2d

20:50 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja 7 uczuć

21:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Cinema City Manufaktura Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 2d 4dx
Helios Sukcesja Planeta singli 2
Silver Screen Bohemian Rhapsody

21:15 wtorek, 20 listopada

Helios Sukcesja Bohemian Rhapsody
Silver Screen Pierwszy człowiek

21:20 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Multikino VR: Thrillery
Silver Screen Suspiria

21:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Bohemian Rhapsody 2d

21:35 wtorek, 20 listopada

Silver Screen Planeta singli 2

21:45 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Helios Sukcesja Planeta singli 2

21:50 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Suspiria 2d

22:00 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura 7 uczuć 2d
IMAX Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda 3d

22:10 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Gentleman z rewolwerem 2d

22:15 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Dziewczyna w sieci pająka 2d

22:30 wtorek, 20 listopada

Cinema City Manufaktura Planeta singli 2 2d
Cinema City Manufaktura Wdowy 2d
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

16 listopada
9 listopada
2 listopada

Zapowiedzi

23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin