|

Wasze hity

KEI

Nad życie


Reżyseria: Anna Plutecka-Mesjasz

Repertuar filmu "Nad życie" w Łodzi

Brak repertuaru dla filmu "Nad życie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Nad życie

Produkcja: Polska , 2012
Premiera: 11 maja 2012
Dystrybutor filmu: ITI Cinema

Reżyseria: Anna Plutecka-Mesjasz
Obsada: Olga Bołądź, Michał Żebrowski

Przez lata poznajesz tysiące osób, aż pewnego dnia spotykasz kogoś, kto zmienia twoje życie. Na zawsze. Tak było z Agatą (Olga Bołądź). Odnosząca międzynarodowe sukcesy siatkarka zakochuje się bez pamięci w Jacku (Michał Żebrowski). O takiej miłości marzyła przez całe życie. Wszystko miało być jak w bajce - piękny ślub, dzieci i dom w górach. Te plany przerywa jeden telefon. Po dramatycznej informacji Agata rozpocznie wyścig z czasem. Zawalczy o siebie, o mężczyznę, którego kocha i o dziecko, którego pragnie nad życie.

Czy miłość wszystko zniesie? Czy wszystko przetrzyma?

tekst: multikinoŚrednia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 919 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Nad życie

Wasze opinie

alicja 3. czerwca 2012, 0:36

film wspaniały gra Olgi bołądź i Michała Zebrowskiego rownież zresztą wszyscy super dobrani,film świetnie zrobiony,gorąco polecam i wspólczuje panu Jackowi i podziwiam wspaniały człowiek

zakochana 2. czerwca 2012, 19:21

byłam dziś na tym filmie, i uważam że jest to najlepszy polski film, który powstał od wielu lat. Jestem z tych dziewczyn, które płaczą na filmach, ale tak jak na tym płakałam to jeszcze nigdy. Gra aktorska wspaniała, Olga Bołądź idealnie dobrana do tej roli. Piękny film, polecam!

Marek 1. czerwca 2012, 18:31

lubię jak kobiety recenzują, są dużo, dużo obiektywne i robią to ciekawiej i wnikliwiej.

Ola 31. maja 2012, 14:37

film od strony technicznej zrobiony dobrze. Również dobra gra aktorska, zarówno Olgi Bołądź jak i Danuty Stenki (wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na tą rolę.) co do historii... no cóż filmy oparte na faktach zawsze poruszają. ale ten film daje bardzo wiele do myślenia i do zastanowienia się nad sensem życia. naprawdę polecam.

Magda 30. maja 2012, 15:50

Piękny film o przemijaniu! Nie pamiętam kiedy taki oglądałam. Uświadamia nam że trzeba żyć tak: aby każdy kolejny dzień -był piękniejszy od poprzedniego, aby dostrzegać drobne rzeczy i cieszyć się z nich jakby były wielkie. Kolchajmy ludzi którzy są blisko. Wiem coś o tym bo jestem matką dwójki wspaniałych dzieci, mam kochanego męża, i też choruję. FILM WARTY OBEJRZENIA

asia 25. maja 2012, 22:53

Film warto zobaczyc. Aktorstwo mistrzowskie. I pozostaje refleksja - zyc kazdego dnia pelnia, bo nie wiesz, co czeka za rogiem...

Badusia 24. maja 2012, 11:01

Film ma wiele zalet - historie znamy jest oddana bardzo wiernie i trudno sie oprzec lzom. Dialogi sa raczej skape i bardzo dobrze bo nie wszystk ow zyciu trzeba wypowiedziec - czasem trzeba przezyc i byc przy czlowieku. Swietna gra aktorow!!! I muzyka zasluguje na wielkie wyroznienie! Bardzo polecam!

amaverick 22. maja 2012, 0:11

Jestem w traumie po tym filmie aż do teraz. Ale po kolei... Film jak film, całkiem dobrze zrobiony, niczego mu nie brakuje, nie przesadzony. Jednak bynajmniej nie o sam film tu chodzi, tylko o tragiczną biografię wspaniałej siatkarki i jeszcze wspanialszej matki (chociaż długo nią nie była). Przyznam że rzadko mi się to zdarza, ale nawet jako facetowi ciężko było mi się momentami opanować ze łzami. Każdy powinien to obejżeć. Nie rozumiem tylko ludzi którzy wystawiają niskie oceny za ten film. Czego spodziewacie się po filmie biograficznym?? Wartkiej akcji? Strzelaniny? Zawiłej fabuły? NIE! Po prostu obejrzeć i w tym przypadku współczuć.

Wenus 17. maja 2012, 0:21

Morał filmu: Warto brać życie garściami i cieszyć się z każdego dnia jakby miał być ostatni -Agata o tym wiedziała. Piękny film. Wzruszył mnie.

Beata 16. maja 2012, 21:09

Polecam. Warty oglądnięcia.

Agnes 15. maja 2012, 18:22

Film bardzo dobrze oddający życie Agaty Mróż. Olga B. bardzo realistycznie zagrała Agatę. Dobrze dobrana muzyka. Film dobry, warty objerzenia. Historia wiemy, że prawdziwa i bardzo dobrze oddana przez reżysera i aktorów. Rewelacyjna też gra Danuty Stenki. Polecam.

AN 13. maja 2012, 11:53

WSPANIALY FILM

Dodaj nowy komentarz Nad życie

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

14 stycznia
7 stycznia
5 stycznia
31 grudnia

Zapowiedzi

21 stycznia
28 stycznia
4 lutego
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin