lodz.repertuary.pl
Film

Kubo i dwie struny

Kubo and the Two Strings
Reżyseria: Travis Knight

Repertuar filmu "Kubo i dwie struny" w Łodzi

Brak repertuaru dla filmu "Kubo i dwie struny" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kubo i dwie struny
Tytuł oryginalny: Kubo and the Two Strings
Czas trwania: 101 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: animacja / przygodowy / familijny
Premiera: 2 grudnia 2016
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Travis Knight
Obsada: Charlize Theron, Matthew McConaughey, Rooney Mara

Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem - do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca - największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.


Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 6 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Kubo i dwie struny on IMDb

Trailer filmu: Kubo i dwie struny

Wasze opinie

Gosia 10. grudnia 2016, 21:43

Film bardzo dobry ale dla dzieci powyżej 12 roku życia. Historia Kubo bardzo tragiczna. Ciężko wytłumaczyć dziecku dlaczego dziadek wydłubał oko swojemu wnukowi i chciałby pozbawić go drugiego... Komentarz Moniki w pełni opisuje całość.
Byłam na filmie z 4 latkiem i gdybym wcześniej pokusiła się na przeczytanie opinii nigdy bym nie zabrała dziecka do kina na ten film.

Molly 6. grudnia 2016, 12:23

@Monia Rany, to naprawdę wygląda dość ciężko. I raczej nie zachęca do wyprawy do kina. Zresztą "Koralina" z tego samego studia też mi się nie podobała i nie obejrzałam jej do końca.

Ala 5. grudnia 2016, 18:00

Super film animowany szczególnie dla dzieci i młodzieży . Jest to interesujący oraz ciekawy film. Polecam !

Monia 3. grudnia 2016, 15:47

Ktoś kto ustalał kategorię wiekową na ten film na b.o. w Multikinie chyba nie ma dzieci.
W skrócie głównym bohaterem jest kilkuletni Kubo, który opiekuje się mamą. Kubo opowiada historie, z tego z mamą się utrzymują. Matka ma depresję, prawie się nie odzywa. Kubo nie ma oka, bo wydłubał mu je dziadek. Kubo musi wracać do domu przed zmrokiem, bo matka obawia się, że dziadek wydłubie mu drugie.
Po ataku złych czarownic Kubo traci matkę i wyrusza na poszukiwania magicznej zbroi. Już wydaje się, że historia będzie wreszcie bajkowa i zacznie się jakaś pozytywna dla dzieci przygoda. Nic z tych rzeczy. W trakcie trwania filmu giną jeszcze dwie inne bliskie mu osoby i to w momencie, w którym wydaje się, że wszystko już będzie dobrze. Połowa scen w bajce dzieje się w nocy albo w mrocznych, opuszczonych miejscach.
Byłam na tym filmie z 5-latką. Widząc jak wygląda ta bajka nie wiem czy wybrałabym się z 7-latkiem.

Dodaj nowy komentarz Kubo i dwie struny

Twoja opinia o filmie: