Wasze hity

1. Bogowie
2. Carte Blanche
3. Gra tajemnic
4. Wkręceni 2
5. Whiplash
6. Paddington
7. Uprowadzona 3
8. Hobbit: Bitwa Pięciu...
9. Wielka szóstka
10. Birdman

Teraz w kinach

Annie
Antboy
Arktyka 3D
Bai ri yan huo
Belle i Sébastien
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Bogowie
Carte Blanche
Coś musi się stać
Cuda
Dzikie historie
Dzwoneczek i bestia z...
Exodus: Bogowie i królowie
Filmowe Poranki Scooby-Doo
Fotograf
Gra tajemnic
Haker
Hiszpanka
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii
Ida
Królowa śniegu 2
Lemury z Madagaskaru 3D
Lewiatan
Między nami dobrze jest
Misja: gwiazda
Noc w muzeum: tajemnica...
Paddington
Pani z przedszkola
Pingwiny z Madagaskaru
Pod taflą oceanu
Polskie gówno
Przeboje i oldboje
Siódmy syn
Teoria wszystkiego 2014
Uprowadzona 3
Whiplash
Who Am I. Możesz być kim...
Wielka szóstka
Wkręceni 2
Wyspa kukurydzy
Ziarno prawdy

Miasta

Premiery

23 stycznia
Bezwstydny Mortdecai
Birdman
Carte Blanche
Hiszpanka
Siódmy syn
16 stycznia
Coś musi się stać
Dzwoneczek i bestia z...
Gra tajemnic
Haker
Misja: gwiazda
Wkręceni 2
9 stycznia
Exodus: Bogowie i królowie
Fotograf
Foxcatcher
Między nami dobrze jest
Tosty po meksykańsku
Uprowadzona 3
Who Am I. Możesz być kim...

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

30 stycznia
A jeśli Bóg jest?
Dwa dni, jedna noc
Pingwiny z Madagaskaru
Przeboje i oldboje
Teoria wszystkiego
Wyspa kukurydzy
Ziarno prawdy
6 lutego
Barbie: Super Księżniczki
Dzień z życia blondynki
Dzika droga
Jupiter: Intronizacja
Niesforny Bram
Polskie gówno
Rzymska aureola
Serena
Turysta
Warsaw by Night
Zjazd absolwentów
13 lutego
Pięćdziesiąt twarzy Greya
Tajemnice lasu

Repertuar Kin

Bałtyk
Charlie
Cinema City Manufaktura
IMAX
Silver Screen

Do kina

Repertuar kin w Łodzi wg nazwy kina

Wybierz dzień
Śr
28 01
Czw
29 01
Pt
30 01
Sb
31 01
Nd
1 02
Pn
2 02
Wt
3 02

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Bałtyk
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:00 (dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 15:00 (3d,dub) Rezerwuj
Paddington 16:00 (dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 16:45 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 18:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 18:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 20:45 Rezerwuj
Charlie
Hiszpanka 11:00
Misja: gwiazda 12:30
Carte Blanche 13:00
Lewiatan 13:10
Dzikie historie 13:15
Bogowie 15:00
Fotograf 15:25
Who Am I. Możesz być kim... 15:40
Birdman 17:15
Hiszpanka 17:30
Bai ri yan huo 17:35
Między nami dobrze jest 17:40
Lewiatan 19:00
Birdman 19:20
Cuda 19:30
Carte Blanche 19:45
Who Am I. Możesz być kim... 21:25
Coś musi się stać 21:30
Dzikie historie 21:30
Carte Blanche 21:40
Cinema City Manufaktura
Siódmy syn 10:00 Rezerwuj
Paddington 10:00 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Hiszpanka 10:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 10:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Wielka szóstka 10:10 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 10:50 Rezerwuj
Uprowadzona 3 11:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 11:30 Rezerwuj
Carte Blanche 11:45 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 11:50 (dub) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 12:10 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 12:15 (3d) Rezerwuj
Wielka szóstka 12:30 (dub) Rezerwuj
Królowa śniegu 2 12:30 (dub) Rezerwuj
Birdman 12:30 Rezerwuj
Hiszpanka 12:40 Rezerwuj
Paddington 13:00 Rezerwuj
Annie 13:00 (dub) Rezerwuj
Uprowadzona 3 13:10 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 13:30 (3d,dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 13:40 (3d,dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 13:45 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 14:00 (dub) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 14:00 Rezerwuj
Carte Blanche 14:15 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 14:20 (dub) Rezerwuj
Siódmy syn 14:30 Rezerwuj
Pani z przedszkola 14:50 Rezerwuj
Birdman 15:00 Rezerwuj
Paddington 15:10 Rezerwuj
Hiszpanka 15:20 Rezerwuj
Uprowadzona 3 15:30 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 15:30 (dub) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 15:30 (dub) Rezerwuj
Wkręceni 2 16:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:15 Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 16:30 (dub) Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 16:30 Rezerwuj
Carte Blanche 16:30 Rezerwuj
Siódmy syn 16:45 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 17:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gra tajemnic 17:00 Rezerwuj
Birdman 17:15 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 17:20 (dub) Rezerwuj
Paddington 17:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 17:50 Rezerwuj
Hiszpanka 18:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 18:10 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 18:30 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 18:30 Rezerwuj
Haker 18:45 Rezerwuj
Carte Blanche 18:45 Rezerwuj
Siódmy syn 19:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 19:10 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:30 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 19:30 (3d) Rezerwuj
Dzikie historie 19:40 Rezerwuj
Birdman 19:45 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 20:00 (3d) Rezerwuj
Uprowadzona 3 20:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 20:20 Rezerwuj
Hiszpanka 20:40 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:45 Rezerwuj
Carte Blanche 21:00 Rezerwuj
Siódmy syn 21:15 (3d) Rezerwuj
Wkręceni 2 21:20 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 21:30 Rezerwuj
Bogowie 21:45 Rezerwuj
Haker 22:00 Rezerwuj
Gra tajemnic 22:15 Rezerwuj
Birdman 22:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 22:30 Rezerwuj
Whiplash 22:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 22:30 Rezerwuj
IMAX
Arktyka 3D 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Siódmy syn 11:15 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 13:30 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 15:45 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 18:00 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 20:15 (3d) Rezerwuj
Siódmy syn 22:30 (3d) Rezerwuj
Silver Screen
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 9:30 (2d,dub) Rezerwuj
Paddington 10:00 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 10:10 (2d) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 10:15 (2d) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 10:30 Rezerwuj
Hiszpanka 10:40 Rezerwuj
Paddington 11:20 Rezerwuj
Annie 11:50 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 12:15 (2d) Rezerwuj
Siódmy syn 12:20 (2d) Rezerwuj
Whiplash 12:30 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 12:30 (3d) Rezerwuj
Noc w muzeum: tajemnica... 12:45 Rezerwuj
Carte Blanche 13:00 Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 13:30 (3d) Rezerwuj
Paddington 13:45 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 14:15 (3d) Rezerwuj
Hiszpanka 14:20 Rezerwuj
Królowa śniegu 2 14:30 (2d) Rezerwuj
Siódmy syn 14:50 (3d) Rezerwuj
Gra tajemnic 14:50 Rezerwuj
Wkręceni 2 15:00 Rezerwuj
Birdman 15:00 Rezerwuj
Carte Blanche 15:30 Rezerwuj
Exodus: Bogowie i królowie 16:00 (3d) Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 16:15 (2d) Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 16:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 16:40 Rezerwuj
Hiszpanka 17:10 Rezerwuj
Wkręceni 2 17:15 Rezerwuj
Siódmy syn 17:20 (2d) Rezerwuj
Paddington 17:30 Rezerwuj
Birdman 17:40 Rezerwuj
Carte Blanche 18:00 Rezerwuj
Dzwoneczek i bestia z... 18:15 (2d) Rezerwuj
Haker 19:00 Rezerwuj
Uprowadzona 3 19:10 Rezerwuj
Gra tajemnic 19:15 Rezerwuj
Wkręceni 2 19:30 Rezerwuj
Siódmy syn 19:45 (3d) Rezerwuj
Hobbit: Bitwa Pięciu Armii 19:50 (2d) Rezerwuj
Hiszpanka 20:00 Rezerwuj
Bezwstydny Mortdecai 20:15 Rezerwuj
Birdman 20:20 Rezerwuj
Carte Blanche 20:30 Rezerwuj
Uprowadzona 3 21:40 Rezerwuj
Dzikie historie 21:45 Rezerwuj
Gra tajemnic 21:50 Rezerwuj
Haker 22:00 Rezerwuj
Wkręceni 2 22:10 Rezerwuj

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

produkcja:  

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Łódź