Wasze hity

1. Przychodzi facet do...
2. Ewolucja planety małp
3. Na skraju jutra
4. Czarownica 3D
5. Jak wytresować smoka 2
6. Powstanie Warszawskie
7. Zacznijmy od nowa
8. Transformers: wiek...
9. Django
10. Pod taflą oceanu

Teraz w kinach

22 Jump Street
Afrykańska Przygoda
Arktyka 3D
Czarnoksiężnik z Oz:...
Czarownica
Czarownica 3D
Czerwony i niebieski
Django
Ewolucja planety małp
Fados
Frank
Gang wiewióra
Hercules
Hubble 3D
Jak wytresować smoka 2
Kertu - Miłość jest ślepa
Maraton Saga Zmierzch -...
Na skraju jutra
Noc oczyszczenia: anarchia
One Direction: Reaching...
Po ślubie
Pod taflą oceanu
Powstanie Warszawskie
Pożądanie
Przychodzi facet do...
Rękopisy nie płoną
Rio 2
Riwiera dla dwojga
Rodzinne rewolucje
Rysiek Lwie Serce
Samoloty 2
Sekstaśma
Skubani
Step Up: All in
Stulatek, który wyskoczył...
Szef
Szukając Vivian Maier
Transformers: wiek zagłady
Uciekinier z Nowego Jorku
Więzy krwi
Wilgotne miejsca
Zacznijmy od nowa
Zakochana bez pamięci
Zbaw nas ode złego
Łowca

Miasta

Premiery

18 lipca
Noc oczyszczenia: anarchia
Po ślubie
Pożądanie
Samoloty 2
Step Up: All in
Więzy krwi
11 lipca
Ewolucja planety małp
Frank
Kertu - Miłość jest ślepa
Przychodzi facet do...
4 lipca
Czerwony i niebieski
Gang wiewióra
Rodzinne rewolucje
Uciekinier z Nowego Jorku
Zacznijmy od nowa
Zbaw nas ode złego

Iphone horizontal small Repertuar kin na iPhona

Zapowiedzi

25 lipca
Hercules
Król w Nowym Jorku
Nasrine
Szef
1 sierpnia
Bank Lady
Drużyna
Nie ma tego złego...
Podejrzany: Ai Weiwei
Sekstaśma
Strażnicy Galaktyki
Tarzan. Król dżungli
8 sierpnia
Epicentrum
Na zawsze twoja
Podróż na sto stóp
Wielki błękit
Wojownicze Żółwie Ninja

Repertuar Kin

Bałtyk
Charlie
Cinema City Manufaktura
IMAX
Kinematograf
Silver Screen

Do kina

Repertuar kin w Łodzi wg nazwy kina

Wybierz dzień
Śr
23 07
Czw
24 07
Pt
25 07
Sb
26 07
Nd
27 07
Pn
28 07
Wt
29 07

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

Bałtyk
Samoloty 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:15 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (dub) Rezerwuj
Skubani 13:15 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Django 15:15 Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 18:30 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:00 (3d) Rezerwuj
Step Up: All in 21:00 (3d) Rezerwuj
Charlie
Fados 12:00
Zacznijmy od nowa 12:15
Uciekinier z Nowego Jorku 13:40
Przychodzi facet do... 13:40
Kertu - Miłość jest ślepa 13:50
Pożądanie 14:10
Wilgotne miejsca 15:30
Po ślubie 15:40
Więzy krwi 15:45
Zacznijmy od nowa 15:50
Rękopisy nie płoną 17:30
Czerwony i niebieski 17:30
Więzy krwi 17:45
Frank 18:00
Uciekinier z Nowego Jorku 19:20
Przychodzi facet do... 19:40
Po ślubie 19:50
Pożądanie 20:00
Łowca 21:10
Frank 21:30
Wilgotne miejsca 21:35
Więzy krwi 21:50
Cinema City Manufaktura
Jak wytresować smoka 2 10:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 10:00 (3d,dub) Rezerwuj
Riwiera dla dwojga 10:15 Rezerwuj
Gang wiewióra 10:15 (dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 10:20 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 10:20 Rezerwuj
Czarnoksiężnik z Oz:... 10:30 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 10:30 (dub) Rezerwuj
Rio 2 10:45 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 11:00 (dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 11:00 (3d,dub) Rezerwuj
Czarownica 3D 11:40 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 11:45 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 12:00 Rezerwuj
Samoloty 2 12:00 (3d,dub) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:15 (dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 12:15 (3d,dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 12:30 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 12:30 Rezerwuj
Powstanie Warszawskie 13:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 13:00 Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 13:10 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 13:15 (3d,dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:45 (dub) Rezerwuj
Czarownica 14:00 (dub) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 14:15 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 14:15 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 14:30 Rezerwuj
Pożądanie 14:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 14:30 (dub) Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 15:00 Rezerwuj
Samoloty 2 15:00 (dub) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 15:20 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 15:40 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 15:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 16:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 16:15 (dub) Rezerwuj
Czarownica 3D 16:20 (3d,dub) Rezerwuj
Pożądanie 16:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 16:45 (dub) Rezerwuj
Step Up: All in 16:45 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 17:00 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 17:00 (dub) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:15 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 17:30 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 17:30 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 17:45 (3d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 18:00 (3d,dub) Rezerwuj
Gang wiewióra 18:15 (3d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 18:20 Rezerwuj
Pożądanie 18:30 Rezerwuj
Więzy krwi 18:40 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 19:00 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 19:00 (dub) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 19:10 Rezerwuj
Step Up: All in 19:15 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:40 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 19:45 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 20:00 Rezerwuj
Na skraju jutra 20:00 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 20:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:15 Rezerwuj
Zacznijmy od nowa 20:15 Rezerwuj
Pożądanie 20:30 Rezerwuj
22 Jump Street 21:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 21:00 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 21:20 Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 21:40 Rezerwuj
Step Up: All in 21:45 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:50 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 22:15 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 22:15 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:30 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:30 Rezerwuj
Frank 22:30 Rezerwuj
Pożądanie 22:30 Rezerwuj
Na skraju jutra 22:30 (3d) Rezerwuj
IMAX
Hubble 3D 10:30 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 11:30 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:45 (dub) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 18:00 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 21:15 Rezerwuj
Kinematograf
Zacznijmy od nowa 18:00
Szukając Vivian Maier 19:45
Silver Screen
Jak wytresować smoka 2 10:20 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 10:50 (3d) Rezerwuj
Rio 2 11:00 (2d) Rezerwuj
Gang wiewióra 11:00 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 11:20 (3d,dub) Rezerwuj
Step Up: All in 11:20 (3d) Rezerwuj
Czarownica 3D 11:40 (2d,dub) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 11:50 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 11:50 (2d) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 12:15 Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 12:50 (3d) Rezerwuj
Samoloty 2 13:00 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 13:10 (2d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 13:30 (2d,dub) Rezerwuj
Samoloty 2 14:00 (2d) Rezerwuj
Step Up: All in 14:00 (3d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 14:00 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 14:40 (3d) Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 14:45 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 14:50 Rezerwuj
Samoloty 2 15:10 (3d) Rezerwuj
Gang wiewióra 15:20 (2d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 15:30 (2d) Rezerwuj
Samoloty 2 16:10 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 16:30 Rezerwuj
One Direction: Reaching... 16:30 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 17:00 Rezerwuj
Samoloty 2 17:15 (3d) Rezerwuj
Ewolucja planety małp 17:30 (2d) Rezerwuj
Więzy krwi 17:40 Rezerwuj
Step Up: All in 17:45 (3d) Rezerwuj
Jak wytresować smoka 2 18:00 (3d) Rezerwuj
One Direction: Reaching... 18:00 Rezerwuj
Pożądanie 18:10 Rezerwuj
Samoloty 2 18:15 (2d) Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 19:00 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 19:20 Rezerwuj
Przychodzi facet do... 19:30 Rezerwuj
Step Up: All in 19:30 (3d) Rezerwuj
Pożądanie 20:15 Rezerwuj
Transformers: wiek zagłady 20:20 (3d) Rezerwuj
Stulatek, który wyskoczył... 20:20 Rezerwuj
Ewolucja planety małp 20:20 (3d) Rezerwuj
Więzy krwi 20:30 Rezerwuj
Rodzinne rewolucje 20:40 Rezerwuj
Noc oczyszczenia: anarchia 21:30 Rezerwuj
Step Up: All in 22:00 (3d) Rezerwuj
Przychodzi facet do... 22:00 Rezerwuj
Zbaw nas ode złego 22:00 Rezerwuj
Pożądanie 22:20 Rezerwuj

Wybierz godzinę: 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Cały dzień

 
 
Plakat filmu

Tytuł Filmu

Tytuł Filmu

Tytuł oryginalny

 

reżyseria:   obsada:   gatunek:  

grany w:  

premiera:  

Nazwa kina

Łódź