Lang pl
|

Top 10

  1. Wonder
  2. Gotowi na wszystko. Ex...
  3. Ignacio de Loyola
  4. Najlepszy
  5. Star Wars: The Last Je...
  6. The Greatest Showman
  7. Coco
  8. The Big Sick
  9. Molly's Game
  10. Murder on the Orient E...
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Łódź by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Atak paniki Atak paniki Morning Afternoon Evening
Charlie 15:45 17:20 19:15
Cinema City Manufaktura 2d 12:00 16:00 19:00 21:10 ticket
Helios Sukcesja 12:30 15:00 17:15 19:30 21:45 ticket
Silver Screen 14:55 17:10 19:25 20:00 21:40 ticket
Barbie: Dolphin Magic Barbie: Dolphin Magic
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:20
Cicha noc Cicha noc
Charlie 21:30
Coco Coco
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:50
Wonder Wonder
Cinema City Manufaktura 2d dub 11:40 16:40
Cinema City Manufaktura 2d 14:10 19:10 21:40 ticket
Helios Sukcesja dub 12:00
Helios Sukcesja 17:30 20:00
Silver Screen dub 10:00 12:30 15:00
Silver Screen 17:30 20:00
Darkest Hour Darkest Hour Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d 20:00
DJ DJ
Cinema City Manufaktura 2d 11:10 15:20 19:30 21:40 ticket
Silver Screen 19:40
Dzikie róże Dzikie róże
Charlie 21:15
Escape Room Escape Room
Cinema City Manufaktura 2d 13:20 17:00 20:30 22:30 ticket
Helios Sukcesja 14:45 19:15 21:30 ticket
Silver Screen 17:15 19:20 21:30 ticket
Ferdinand Ferdinand
Cinema City Manufaktura 2d dub 11:00 13:20 15:40 18:00
Helios Sukcesja dub 10:00 13:15 16:45 18:30
Silver Screen dub 10:00 11:50 12:10 14:35 17:00
The Florida Project The Florida Project Morning Afternoon Evening
Charlie 11:30 19:20
Kino Szpulka 15:00
Romans Romans
Cinema City Manufaktura 2d 10:20 22:30 ticket
Gotowi na wszystko. Exterminator Gotowi na wszystko. Exterminator
Charlie 21:15
Cinema City Manufaktura 2d 11:20 13:50 16:20 18:50 21:20 ticket
Helios Sukcesja 11:00 16:00 18:45 21:15 ticket
Silver Screen 12:20 17:55 20:30
Molly's Game Molly's Game
Cinema City Manufaktura 2d 19:10
Silver Screen 12:25 21:25 ticket
Star Wars: The Last Jedi Star Wars: The Last Jedi
Cinema City Manufaktura 2d dub 11:00 17:00
Cinema City Manufaktura 3d dub 11:40 4dx 14:50 4dx
Cinema City Manufaktura 2d 14:00 20:40
Cinema City Manufaktura 3d 18:00 4dx 21:10 4dx ticket
Helios Sukcesja dub 11:30
IMAX 3d dub 10:00 13:00
IMAX 3d 16:00 19:00 22:00 ticket
Silver Screen dub 10:00 11:30 15:45
The Big Sick The Big Sick Morning Afternoon Evening
Charlie 15:00 16:00
Cinema City Manufaktura 2d 14:15
Kinematograf 19:00
Kino Szpulka 20:00
Ignacio de Loyola Ignacio de Loyola
Charlie 11:50 13:35 18:30 19:10
Silver Screen 10:55
Jumanji: Welcome to the Jungle Jumanji: Welcome to the Jungle
Cinema City Manufaktura 2d dub 13:10 15:40 18:10
Helios Sukcesja dub 10:45 13:45
Silver Screen dub 10:00 13:10 15:20 18:55
Les fantomes d'Ismael Les fantomes d'Ismael
Charlie 13:00 21:00
The Greatest Showman The Greatest Showman
Cinema City Manufaktura 2d 12:50
Listy do M. 3 Listy do M. 3 Morning Afternoon Evening
Silver Screen 14:40
Hangman Hangman
Kino Szpulka 17:30
Moomins and The Winter Wonderland Moomins and The Winter Wonderland
Cinema City Manufaktura 2d dub 11:00
Bamse och haxans dotter Bamse och haxans dotter
Charlie 13:30
Murder on the Orient Express Murder on the Orient Express
Cinema City Manufaktura 2d 22:00 ticket
Najlepszy Najlepszy Morning Afternoon Evening
Cinema City Manufaktura 2d 13:20
Narzeczony na niby Narzeczony na niby
Cinema City Manufaktura 2d 11:10 12:30 13:40 15:00 16:10 17:30 18:40 20:00 21:10 ticket 22:30 ticket
Helios Sukcesja 10:30 11:15 13:00 15:30 16:30 18:00 19:00 20:30 21:30 ticket
Silver Screen 10:45 13:10 14:15 15:35 16:40 18:00 19:05 20:25 22:30 ticket
Insidious: Chapter 4 Insidious: Chapter 4
Cinema City Manufaktura 2d 16:50 20:20 22:30 ticket
Helios Sukcesja 13:30 17:00 21:00 ticket
Silver Screen 19:25 21:50 ticket
Niezwykły dzień Panny Pettigrew Niezwykły dzień Panny Pettigrew
Kino Łódzkiego Domu Kultury 19:00
Paddington 2 Paddington 2
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:00 12:20 14:40 18:10
Helios Sukcesja dub 11:45 14:00
Silver Screen dub 10:00 12:35 14:55
The Party The Party Morning Afternoon Evening
Charlie 14:00 17:00 17:45 21:20
Kinematograf 16:00
The Commuter The Commuter
Cinema City Manufaktura 2d 15:00 17:20 19:40 22:00 ticket
Helios Sukcesja 19:45 22:15 ticket
Silver Screen 17:05 21:30 ticket
Downsizing Downsizing
Cinema City Manufaktura 2d 10:30 15:50 20:40
Helios Sukcesja 14:30 20:15
Silver Screen 21:45 ticket
Storm: Letters van Vuur Storm: Letters van Vuur
Charlie 17:20
Strażak Sam: Uwaga, kosmici! Strażak Sam: Uwaga, kosmici!
Silver Screen dub 10:30
Święty Franciszek z Asyżu Święty Franciszek z Asyżu Morning Afternoon Evening
Kino Łódzkiego Domu Kultury 14:15
Syn Królowej Śniegu Syn Królowej Śniegu
Charlie 14:00 15:20
Cinema City Manufaktura 2d 18:40
Kinematograf 17:30
Tad Jones: The Hero Returns Tad Jones: The Hero Returns
Cinema City Manufaktura 2d dub 10:00 12:00 14:00 17:30
Helios Sukcesja dub 10:15 12:15 14:15 16:15 18:15
Silver Screen dub 10:10 13:40 15:40 17:40
Twój Vincent Twój Vincent
Charlie 11:45
Viktoria Viktoria
Charlie 14:40 18:30
WFO Przedstawia: Filmy o Dawnej Łodzi WFO Przedstawia: Filmy o Dawnej Łodzi Morning Afternoon Evening
Kino Łódzkiego Domu Kultury 17:00
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

19 January
12 January
5 January

Coming soon

26 January
2 February
9 February

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl